Skip to content
Kogo szukamy?

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Od 20 lat dbamy o bezpieczeństwo motocyklistów, tworząc kolekcje odzieży najwyższej jakości. Na co dzień sami jeździmy na dwóch kółkach, a motocykle to nasz świat. Znajdziesz u nas pasjonatów szosy i off-roadu, miłośników super szybkich motocykli, którzy nawijają kolejne okrążenia torów, jak i fanów customów, dostojnie sunących po miejskich winklach. W naszym 150-osobowym zespole znajdziesz też miłośników rowerów – zarówno spod znaku MTB, jak i down hillu, pasjonatów dalekich podróży i fanów współczesnego designu. Wszystkich nas łączy jedno – pasja i dążenie do tego, by efekty naszej pracy były jak najlepsze. Jeśli szukasz firmy, która nieustannie rozwija siebie i swoich pracowników, jest otwarta, partnerska i nowoczesna, a jednocześnie jesteś sumienny, samodzielny i dbanie o najwyższą jakość to twój priorytet, zapraszamy Cię do naszego zespołu w roli specjalisty ds. zarządzania jakością.

Czego możesz od nas oczekiwać?

- Będziemy Cię wspierać w poznawaniu motocyklowego świata, w którym pasja i praktyka tworzą niesamowitą mieszankę emocji. Zapewnimy Ci wiedzę na temat tego, jak nasze ubrania są starannie projektowane, jak przemyślana jest ich funkcjonalność i jak ważny jest dla nas rozwój w zakresie ochrony biernej motocyklistów.

Jesteśmy otwarci na dowolną formę współpracy – wolisz umowę o pracę – nie ma problemu, a może chcesz z nami podpisać kontrakt B2B – także takie rozwiązania mamy.

- Benefitami u nas są nie tylko satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania, czy takie oczywistości jak dofinansowania do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie, ale też liczne spotkania i wyjazdy firmowe – krajowe i zagraniczne – które integrują całą załogę. U nas ludziom jest po prostu dobrze i zostają z nami na długo.

- Wiemy też, że ten, kto się nie rozwija, stoi w miejscu, a najważniejszą siłą firmy są jego pracownicy, dlatego proponujemy udział w szkoleniach, adekwatnych do stanowiska i kompetencji – lubimy bowiem dobrze inwestować pieniądze firmy i czas ludzi.

- Jeśli będziesz chciał, zachęcamy do skorzystania ze zniżek pracowniczych.

Jeśli coś jeszcze jest dla Ciebie ważne, daj nam znać, chętnie o tym porozmawiamy.

 

Co będziesz u nas robić?

- Wierzymy, że zawsze może być lepiej i dążymy do maksymalizacji efektów naszej pracy, dlatego będziesz m.in. brać udział w optymalizacji procesów, w tym ciągłej optymalizacji procesów reklamacyjnych i jakościowych.

- Chcemy też, żebyś podejmował(a) odpowiednie działania na rzecz poprawy jakości produktów.

- Będziesz zatem monitorować i sporządzać raporty dotyczące parametrów jakościowych.

- Jeśli pojawią się jakieś problemy z jakością naszych produktów, przeanalizujesz ich przyczyny.

- Do Twoich zadań będzie należeć też zapewnienie poprawności danych w systemie – tworzenie dokumentacji systemowej oraz technicznej.

- Będziesz też prowadzić nadzór jakościowy nad dostawą surowców, materiałów i opakowań.

- Jeśli pojawią się niezgodne ze specyfikacją produkty, będziesz je zgłaszać w celu zapewnienie wymaganej jakości.

- Do Twoich zadań będzie także należeć prowadzenie procesów i dokumentacji związanych z certyfikacją CE wewnątrz firmy, jednostkach certyfikujących i fabrykach. 

 

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Pracujemy w międzynarodowym środowisku, musisz zatem znać angielski w mowie i piśmie na poziomie co najmniej komunikatywnym.

- Chcemy, żebyś miał(a) już doświadczenie w obszarze zarządzania jakością. Nie szukamy teraz osoby na stanowisko juniorskie.

- Powinieneś/powinnaś umieć myśleć analitycznie, wyciągać wnioski i dostrzegać powiązania.

- Lubimy ludzi skutecznych, skrupulatnych i sumiennych, którzy dobrze organizują swoją pracę. Tego też oczekujemy od Ciebie.

- Jesteśmy zgranym zespołem, dlatego stawiamy na komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

- Współczesny świat to suma mnożących się wyzwań i możliwości, dlatego ważne u kandydata są też umiejętności pracy w warunkach wielozadaniowości i pod presją czasu, a także odporność na stres oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

- Często pracujemy w różnych tabelach, dlatego musisz znać pakiet MS Office (w szczególności Excel).


Ucieszylibyśmy się, gdybyś mógł/mogła pochwalić się:

- Wykształceniem wyższym (preferowane zarządzanie jakością),

- Znajomością Jiry lub innego oprogramowania do śledzenia postępu projektów,

- Doświadczeniem w prowadzeniu procesów ocen zgodności.

 

Czujesz, że nasza firma to miejsce dla Ciebie? Nie czekaj i już dziś aplikuj na stanowisko specjalisty ds. zarządzania jakością.

career@rebelhorn.com

Shipping

Orders placed from Monday to Friday are shipped within 24 hours

Read more: shipping policy.

Delivery

All orders over 150 Euro are delivered free of charge.

Read more: delivery policy.

Returns

You can return your product within 14 days of receiving your order.

Read more: returns policy.